.

.

Avustralya Restoria Sağduyulu Renk Geri Cream150ml Çözüm Renk Gri Saç Boyası Kremi Erkek Kadın Haircolour

Avustralya Restoria Sağduyulu Renk Geri Cream150ml Çözüm Renk Gri Saç Boyası Kremi Erkek Kadın Haircolour

Ürün derecesi:

₺ 19.26 -42 %
₺ 33.20
İşlenmemiş
Emre için Kİ

Öğeler : Renk Geri Krem Marka : Restoria Sağduyulu Menşei : Avustralya Içeriği : 150 ml Ürün Tayland yapılan Nasıl çalışır?
Grilik nedeniyle doğal pigment kaybı saç. Restoria Sağduyulu counteracts etkisi pigment açlık korteks saç. Restoria Sağduyulu bir renk bırakın-in kremi saçın doğal kimyasallar ile çalışır bir oluşturmak için doğal görünümlü renk. Restoria Sağduyulu da kontrol kepek yardımcı olur.

Neden bu bakmak doğal?
Resotria Sağduyulu bir boya değildir. Restoria ile Sağduyulu sizin saç yavaş yavaş geliştirir aynı zengin golleri karışımları ve tonları bulunan doğal insan saçı.
Restoria olacak Sağduyulu herhangi bir renk saç üzerinde çalışmak? Evet! Ve bir renk tablosu gerekmez!
Renk kontrol hatırlıyorum olsun sarışın, esmer veya koyu.

Restoria olduğunu Sağduyulu iyi kanıtladı?
Evet, restoria Sağduyulu milyonlarca insan tarafından kullanılan olmuştur erkekler ve kadınlar için üzerinde 50 yıl ve dünya çapında satılan olduğunu.
Çocukların ulaşamayacağı tutmak.
Kırık cilt üzerinde kullanmayın. Yıkama eller iyice kullanımdan sonra.
Ilk kez kullandığınızda Restoria Sağduyulu Renk Geri Saç Krem ürünü uygulayın temizlemek için kuru saç (biz saç yıkamak zaman öneririz size renk tedavi saç için bir şampuan kullanın.)
Not : Lütfen bir kremi kullanmayın Restoria ile Sağduyulu, ürün bir kremi vardır ve bu önemli değil ceket diğer saç ile saç folikülü restoria önlemek olabilir gibi ürünleri Sağduyulu çalışma.
Masaj ürün içine gri alanlar parmaklarınızın ile. Tarzı sizin saç her zamanki gibi, bir saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Yapmak değil yıkama Restoria Sağduyulu dışarı, bağlı kalarak ile çalışır gibi saç folikülü ve çalışma ile bir oluşturmak için saçın doğal kimyasallar doğal görünümlü renk. Ilk 2-3 hafta uygulama dönemi sırasında uygulayın Restoria Sağduyulu günlük ve şampuan sizin saç her 2- 3 gün. Zaman saç ulaşır istediğiniz rengi, restoria uygulayın Sağduyulu bir veya iki kez bir hafta rengi korumak. Ipuçları en iyi sonuçlar için : Islatma veya şampuanlama saç yavaş yavaş çıkartın saç ve istenilen sonucu ulaşan yavaşlatabilir. Islatma önlemek saç gereksiz yere zaman niyetinde değilseniz yüzme veya duş saçınızı yıkayın. Eğer yüzme sırasında bir yüzme kap giymek Restoria Sağduyulu uygulanan olmuştur saç. Restoria olarak Sağduyulu bir ürün üzerinde bırakın, aşağıdaki ürünler kullanarak önlemek hangi sulandırmak veya kaldırmak Restoria Sağduyulu gelen saç : Jeller, klimalar, bırakın-in tedaviler, yağlar (yani. hindistan cevizi yağı) veya saç şekillendirme ürünleri. Kez Restoria Sağduyulu uygulanır, için bir kuru kullanabilirsiniz bitirmek bir fön makinesi. Kurutucu sizin saç, daha iyi Restoria Sağduyulu çalışır. Ayrıca, onun dahili klimalar korumak neden kuruluk saç kurutma makinesi, şampuanlar veya hava.

Özelliklere

renk:
1 PCS, 2 PCS, 3 PCS
öğe Türü:
Hair Color
NET WT:
150ml
miktar:
1
Model Numarası:
Colour Restoring Cream
Üretim Lisansı:
AU20034855
origin:
Australia
Name:
Restoria Discreet
feature1:
Reduce Grey Hair lotion
feature2:
solution to colour grey hair
feature3:
men haircolour
feature4:
hair dye
feature5:
gradual natural hair colour
feature6:
no grey hair
feature7:
colour shampoo
Suitable for :
Men & Women
feature8:
prevent grey hair
feature9:
colour conditioner
content:
150ml

Kategorideki en iyi teklifler