.

.

Brezilyalı İnsan Saç Sassy Curl 3 Demetleri 6 inç 100G Brezilyalı Paket Paketleri Renk 27 Tissage Boucles Cheveux Humain joedir Saç

Brezilyalı İnsan Saç Sassy Curl 3 Demetleri 6 inç 100G Brezilyalı Paket Paketleri Renk 27 Tissage Boucles Cheveux Humain joedir Saç

Ürün derecesi:

₺ 26.03 -39 %
₺ 42.67
İşlenmemiş
Emre için Kİ

1. yıkayın ve durum saç en az her 2 hafta. 2. kullanım şampuan ve zaman yıkama, zeytinyağı veya argan yağı bir artı. 3. tarak uçları ilk, daha sonra üst uçlarına. Biz önermek tarak dalgalı öğe. Lütfen hafifçe sıkmak dalgalı yerine. 4. ipek taban kapatma çok sık saç restyle yok çok sert, ya da saç kolayca kuru ve knot hasarlı olacak olsun 5. yıkama saç sonra kuru hava izin. Kuru ve temiz bir ortamda saç tutmak Q 1 : olmadığını nasıl saç İnsan saç ya da değil? A : Lütfen rastgele seçin tek parça saç, bir çakmak ile burn out, insan saç bir yangın açık olacak bir içine siyah top, hafifçe ovmak, içine güç, koku bir yanma tadı proteini. Sentetik saç olacak saç top, sürtünme açık değil, ve naylon yanmış tadı. Q 2 : Neden saç ekleme Karışmayı Almak?
A : Sizin saç ekleme arapsaçı edebilirsiniz nedeniyle kuruluk, yağ ve kir birikmesi, tuzlu su, klor ve penye değil (geniş diş tarak) saç çıkışı. Emin olun yıkama ve haftada en az bir kez, iki kez bir hafta daha iyi olduğunu. Nemlendirici damla kullanın veya daha fazla yardım için stilist danışın. S 3 : Neden saç ekleme Başlarken Dökülme? A : İlk kez yıkayın, bu olabilir küçük dökülme, ama merak etmeyin, bu normal bir olgudur. Bizim tüm saç atkı, çift atkı ve makine yapımı, genellikle, atkı düzgün yeterli, hangi dökülme sorunu önleyebilirsiniz.
1. lütfen parmaklarınızla veya Geniş dişli çalışan yavaşça, dökülme önlemek için. Için kıvırcık saç, tarak kullanmayın lütfen.
2. sonra yıkama lütfen hemşire bazı saç yağı ile saç, daha sonra saç olacak ipek ve yumuşak.
3. çok fazla ısı saç zarar verebilir.
S 4 : Saç Boyalı Ve Demir-düz? A : bu bakire saç, yani boyalı olabilir ve demir-düz, demir düz lütfen 150 C aşmayın, ya da saç yok olacak. ayrıca saç geri gelecek onun doğal dalgalı sonra bunu ya demir-düz. S 5 : ne kadar sürer? A : böyle saç Için yüksek kalite, bu bir yıldan fazla sürebilir uygun bakım altında ve hemşire. ama eğer saygı ile tedavi örgü üç-altı ay değiştirilmesi gerekir, daha onlara bakmak, artık onlar sürecek. Q 6 : ne zaman benim sipariş sevk sonra oout benim ödeme? A : Genellikle biz saç içinde 24 saat sonra ödeme hafta sonu ve tatil hariç. ve 3-5 iş günü sürer DHL ile, 7-15 wrking gün DPEX üzerinden, 20-60 iş günü gelmesi Aliexpress üzerinden standart nakliye ve E-paket.

Özelliklere

Gergin Süresi:
6inches
Saç Rengi:
#27
İnsan Saç Tipi:
Brezilyalı Saç
Uygulama Tipi:
Sew-in
Material Grade:
Non-Remy saç
Doku:
Sassy Curl
Model Numarası:
human hair
Uzun Saç Oranı:
> = 5%
Bleachability:
Sıfır
Marka Adı:
Joedir
Name 1:
HH SASSY CURL 3PCS
Name 2:
HHL-1801A 3PCS

Kategorideki en iyi teklifler