.

.

HFES Pil Test Cihazı-Pil Caddy raf kasası ile Depolama organizatör tutucu Kutusu Sahipleri Dahil Pil Checker Için AAA AA

HFES Pil Test Cihazı-Pil Caddy raf kasası ile Depolama organizatör tutucu Kutusu Sahipleri Dahil Pil Checker Için AAA AA

Ürün derecesi:

₺ 9.37 -29 %
₺ 13.20
İşlenmemiş
Emre için Kİ


BÜYÜK YOLU TEMIZ UP Bir DAĞıNıK ÇEKMECE : eğer gerçekten ihtiyacınız tek bir yerde saklamak için tüm piller yerine evin her? Bu pil çekmece organizatör saklama kutusu ile test cihazı piller bol tutar ve bir çekmece mükemmel uyuyor. Dahil pil checker test cihazı TAŞıNABILIR ve kullanımı kolay ve sigortalanır saklanan piller için iyi gitmek. Test kaldırabilirsiniz pil tutucu kılıf ve AYRı AYRı kullanabilirsiniz. Büyük bir hediye yapmak istiyorum da!
FAZLA 100 PILLER TUTAR! Pil sahipleri için test aaa aa cd 9 v dijital ve küçük piller tutun olabilir 48 pcs AA, 24 pcs AAA, 8 pcs D Cep ve 10 pcs C Cep, 8 pcs 9 V pil usta ve bazı İzle düğme piller. Bu şarj edilebilir piller en boyutları uygun olarak iyi! Bu pil saklama kutusu var ne tür bir bakışta görmek yardımcı olur ve kaç, uydurma mükemmel bir çekmece veya bir duvar.
BAŞAR TEST CIHAZı VE PIL RAF! Bu gerçekten güzel pil caddy çeşitli piller için döner bir karışıklık pil çekmece içine mükemmel organizasyon. Kolay görmek için yapar kaç her tür var ve ne gerekebilir. Bir çekmece iyi uyuyor yanı sıra duvar monte. Bizim ürün duvar montaj için delik vardır ve ambalaj 3 plastik çapalar ve of ısrar hangi montaj donanımı içerir 3 vidalar.
BIZ GEREKLI TÜM BU PIL KONTEYNER UZUN ZAMAN ÖNCE! Bu pil çekmece organizatör merkezi bir konumda piller saklamak için izin verir, boşaltma onları tutarken üzerinde veya sızıntı yakındaki metal nesneler. Yüksek kapasitesi 100 piller üzerinde pil depolama ve organizatör saklanabilir olduğunda kesinlikle yardımcı olur 80 ya da öylesine piller etrafında tutan diğer karşılaştırılabilir ürünler vardır.
ÇOK ŞıK PIL KALECI! Senin pil çekmece ile her zaman bir karışıklık gevşek piller biryere asla bilerek onlar vardı eski veya yeni? Piller organize olacak şimdi bu ev pil depolama ina ile çekmece veya duvar monte! Kolayca için güçlü olmak seveceksiniz görmek hangi piller size hızlı bir bakışta mevcut var. Hiçbir daha yarım açık paketleri! Hiçbir daha yırtılma çekmece onları bulmak için.
BAŞAR TEST CIHAZı VE PIL RAF!
Bu pil çekmece organizatör merkezi bir konumda piller saklamak için izin verir, boşaltma onları tutarken üzerinde veya sızıntı yakındaki metal nesneler.
Bu gerçekten güzel pil caddy çeşitli piller için döner bir karışıklık pil çekmece içine mükemmel organizasyon. Kolay görmek için yapar kaç her tür var ve ne gerekebilir.
FAZLA 100 PILLER TUTAR!
Sağ bulmak o kadar kolay yapar pil için uzaktan kumanda, el feneri ve çocuklar oyun kontrolörleri! Pil kapasitesi test cihazı evrensel bir pil gerektirmez.
Renk : Siyah
Malzeme : plastik
Boyutu : 35*17*4 CM
Paket İçeriği : 1 * pil test cihazı
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası/-1-3 cm.

Özelliklere

Marka Adı:
SODIAL
Model Numarası:
For AAA AA
paket:
Evet
tip:
Pil Saklama Kutusu

Kategorideki en iyi teklifler