.

.

100 adet 5mm x 1mm Disk Nadir Toprak Neodimyum Süper Güçlü Mıknatıs N35 Zanaat Modu

100 adet 5mm x 1mm Disk Nadir Toprak Neodimyum Süper Güçlü Mıknatıs N35 Zanaat Modu

Ürün derecesi:

₺ 1.65 -18 %
₺ 2.01
İşlenmemiş
Emre için Kİ

Ürün : 100 adet 5mm x 1mm Disk Nadir Toprak Neodimyum Süper Güçlü Mıknatıslar N35 Zanaat Modeli 100% marka yeni ve yüksek kaliteli.
Yaş : 7 + yaş, hem çocuklar ve yetişkinler için.
Çalışma sıcaklığı : ≤80°C.
Mıknatıslar Tipi : Neodimyum.
Disk Boyutu : 5mm x 1mm.
Değerlendirme : N35.
Paket Içeriği : 100 adet Mıknatıslar(Mıknatıs sadece, aksesuar dahil değildir.)
Neodimyum (kimyasal sembolü Nd) olduğunu eleman periyodik tablo üzerinde 60. Bu nadir toprak metal ve formları biri Lanthanides serisi. Zaman eklenen Demir (Fe) ve Bor (B) (kimyasal formülü Nd14 Fe21 B), bileşke mıknatıslar güçlü mıknatıslar vardır şu anda mevcut. Neodimyum mıknatıslar bazen olarak bilinen Neo, Neod veya NIB mıknatıslar. Uygulama aralığı : Elektron, elektrikli cihaz, ambalaj, hediye ve el sanatları kesiştiği, inşa up vücut manyetizma araba suçlamak, elektrikli makine, küçük elektrikli makine, bilgisayar, enstrüman, enstrüman, motosiklet, kamera, Cep, her alan eğer saat ve saat, stereo, elektrikli ev aletleri, Ofis otomasyon, mıknatıs diğer uygulamak ve günlük yaşam. Özellikleri :
1. süper güçlü Nadir Toprak mıknatıslar, birbirleri ile takılıyorum kez, onlar sert parçalayın.
2. Can da uzatmak için kullanılabilir korumalı lityum piller ile gömme temas noktaları.
3. elektriksel olarak iletken (uzatmak için uygun hale gömme piller).
4. neodimyum mıknatıslar genellikle önlemek için kaplı Nikel-Bakır-Nikel kaplama demir paslanma.
5. mükemmel notlar yapışmasını için buzdolabı kapı. Do-it-yourself projeler için harika.
Emniyet Uyarı taşıma hakkında neodimyum mıknatıslar
1. taşıma güçlü mıknatıslar uygun bir şekilde kişisel yaralanma ve maddi hasar önlemek için gerekli olduğunu, hangi dahil mıknatıs hasar.
2. bu mıknatıslar oyuncak değildir. Lütfen değil vermek için neodimyum mıknatıslar çocuk altında 7 yaşında. Küçük mıknatıslar boğulma tehlikesi, ve yutulduğunda ölümcül olabilir. Ek olarak, büyük mıknatıslar kolayca tutam parmaklar. Böylece her zaman denetlemek çocuk ile oynarken mıknatıslar ve emin olun onlar tehlikeleri farkında dahil.
3. tutmak lütfen mıknatıslar uzak insanlar giyen kalp pili veya diğer tıbbi cihazlar. Bu mıknatıslar da hasar olabilir CRT monitörler ve TV.
4. it tutarken eldiven giymek tavsiye mıknatıslar.
5. her zaman kolu mıknatıslar ayrı ayrı. Yapmak değil kolu aynı anda birden fazla mıknatıslar olmadıkça yaygın olarak ayrılmış veya birlikte yığılmış.
6. verirken mıknatıslar birlikte, yer gibi onları arasında bir aralığı malzeme plastik bir parça, ahşap veya karton böylece onlar kolay ayrı gerektiğinde.
7. en az 3 ayaklar mesafe korumak gelen diğer mıknatıslar veya manyetik duyarlı öğeleri tutarken mıknatıslar. Özellikle dikkat edin makas, bıçak, vida sürücüler veya herhangi bir diğer sharp metal nesneler.
8. için diğerlerinden ayrı bir mıknatıs, bir dayanıklı olmayan metal yüzey üzerine koyun ile mıknatıs-to-be-ayrılmış asılı kapalı kenarı masa. Bir elinizi kullanın diğer mıknatıslar sıkıca tutun masa, özellikle yakın mıknatıs ayrılır olmak.

Özelliklere

Model Numarası:
xx
is_customized:
Evet
tip:
Magnets

Kategorideki en iyi teklifler