.

.

Profesyonel LED Işık Büyümek Odası Gözlük Renk Düzeltme Emniyet Gözlük Anti UV Yoğun Göz Koruma RU Stok

Profesyonel LED Işık Büyümek Odası Gözlük Renk Düzeltme Emniyet Gözlük Anti UV Yoğun Göz Koruma RU Stok

Ürün derecesi:

₺ 14.60 -30 %
₺ 20.86
İşlenmemiş
Emre için Kİ


Bizim LED büyümek ışık anahtar Özellikleri :
Bizim LED bitki yetiştirme lambaları teşvik olacak aşırı büyüme tohumlama bitki örtüsü ve çiçekli döngüleri sonuçlanan BÜYÜK verimleri ile daha az ısı, garantili!
Işık test ettik bizim kendi bitkiler ile büyük başarı, bu yüzden % 100% çalışır, bu diğer satıcı arasında büyük fark 'ın ürünleri
Bizim lambaları kullanımı Epistar cips LED Büyümek, özel olarak : Mavi (440nm 460nm, yardım bitkiler büyümek); Kırmızı (630nm 660nm, yardım bitkiler çiçek)
(Not : birçok LED bitki yetiştirme lambaları pazarda, ama çoğu kullanmayın gerçek BÜYÜMEK Led. Sonuç olarak, dalga boyları ışıkları yanlış vardır ve onlar olabilir öldürmek, bitkiler zaman ve para israf. Bizim ışıkları son altı kez sürece HID ışıkları ve size 50%-70% enerji maliyetlerinde tasarruf, dokunma sıcak-kazandı't yanık bitkiler, hiçbir HID toksinler-yeşil yetiştirici 'ın seçim.)

Burada nasıl belirli dalga boyu çalışır :
Mavi (dalga boyu : 440nm, 460nm) : Yardımcı Olur bitkiler büyümek
Kırmızı (dalga boyu : 630nm, 660nm) : Yardımcı Olur bitkiler büyümek ve çiçek : kırmızı LED çiçekli bitkiler için anahtar olduğunu.
Neden BIZI Tercih?
1. tüm bizim LED bitki yetiştirme lambaları tarafından tasarlanmıştır belirli bir LED büyümek ışık mühendisi birçok yıl deneyimi ile.
2. 100% sizin bitkiler büyümek yardımcı olabilir çok iyi : Bizim LED bitki yetiştirme lambaları Marul gerçek dünya tarafından test edilmiştir, gül ve domates büyüyen deneyler, diğer satıcılar aksine 'ürünleri bizim LED bitki yetiştirme lambaları 100% bitkiler yardımcı olabilir iyi büyümek. Biz test önce tüm ürünlerimiz pazarda onları getiren. Onunla memnun değilse, geri göndermek ve bize size tam bir geri verecektir.

Özelleştirme :
Biz sizin istek üzerine sizin için özelleştirmek renk ve dalga boyu, böylece herhangi bir isteği varsa sadece bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve biz size tüm yol yardım için çok zevk vardır.
Ne tür bitkiler büyüyebilir ile bizim led bitki yetiştirme lambaları?
Çiçek Bitkiler : TıbbiBitkiler, Domates, Biber, Gül, biber ve diğer bitkiler
Otlar ve yapraklı sebzeler : Marul, bok choy vb
Kapalı saksı peyzaj

Özelliklere

öğe Türü:
Grow Lights
Dim edilebilir mi:
Hayır
ışık kaynağı:
LED Ampuller
gövde Malzemesi:
PC
Özellikler:
Good for watching plant flowering growth
belgeleme:
RoHS,CE

Kategorideki en iyi teklifler