.

.

Geeetech Ses Tanıma Modülü & Mikrofon USB için RS232 TTL Dönüştürücü Dupont

Geeetech Ses Tanıma Modülü & Mikrofon USB için RS232 TTL Dönüştürücü Dupont

Ürün derecesi:

₺ 18.60
İşlenmemiş
Emre için Kİ

Giriş Ses tanıma şeydir bilir tam olarak ne söyleyen vardı. Ses Kontrolü farklıdır anlamına gelir, kontrol ve kapalı ışık tarafından yapma bir ses.
Biz düşük maliyetli hakkında düşünüyordum modülü ses tarafından diğer aygıtları kontrol etmek yardımcı olur. Nihayet biz tasarlanmış bu Geeetech Ses Tanıma Modülü, hangi 15 kadar tanıyabilir ses talimat ve çoğu durumlarda içeren ses kontrolü. Bu Geeetech Ses Tanıma Modülü tanımak olabilir sizin ses. Aldığında yapılandırma komutları veya seri port arabirimi ile yanıt verir. Bu modül ile, biz ses tarafından arabalar veya diğer elektrikli cihazları kontrol edebilirsiniz. Bu mağaza 15 adet ses talimat. Bu 15 adet ayrılır 3 grupları, bir grup 5 ile. Ilk biz sesini kaydetmek gerekir talimatları grup grup tarafından. Bundan sonra, biz gerekir ithalat bir grup tarafından seri komut önce bu grup içinde 5 ses talimatları tanımak olabilir. Eğer biz diğer gruplar talimatları uygulamak gerekir, biz gerekir ithalat grup ilk. Bu modül hoparlör bağımsız. Arkadaşınız konuşuyor sesli talimat yerine size, bu talimat tespit olmayabilir. Lütfen unutmayın hoparlör bağımsızlık gerektirir kesinlikle iyi MIC. MIC biz kaynağı olabilir olmak için yeterince iyi değil hoparlör-bağımsız. Özellikleri :
1. gerilim : 4.5-5.5 V
2. akım : <40m A
3. dijital Arayüz : 5 V TTL seviyesi UART arayüzü
4. Analog Arayüzü : 3.5mm mono-kanal mikrofon bağlayıcı + mikrofon pin arayüzü
5. boyutu : 30mm x 47.5mm
Ambalaj Listesi 1.Ses tanıma Modülü x1 2.USB-TTL modülü x 1 3.Mic x1 4.1 pin kablosu x5 Hakkında Bize Biz büyük bir üretim kurumsal grup çin'de, biz Alibaba aracılığıyla satmak, sadece amaçlı vardır, bu daha iyi teşvik bizim ürünleri, tüm bizim şirket ürünleri sevk doğrudan bizim fabrika, lütfen bize ulaşın, umut uzun vadeli kurmak dostu ve karşılıklı işbirliği ilişkileri arasında her diğer!   Teslimat detayları 1. Standart nakliye taşıyıcı olduğunu e Packet veya Çin Post Hava Posta ile takip kodu için Amerika Birleşik Devletleri adresi, genellikle teslimat içinde 7-20 gün busienss. 2. Dışında için BIZE adresi, Standart nakliye taşıyıcı olduğunu Hong Kong Post veya Çin Post Hava Posta, genellikle 25-40 iş günü içinde teslim, diğer özel ülkeler hariç. 3. Gibi ekspres kargo DHL, Fedex, UPS, TNT Ekstra ödemek için istekli olup olmadığını da mevcuttur. DHL bizim standart nakliye taşıyıcı Hızlandırılmış nakliye için, farklı bir taşıyıcı istiyorsanız lütfen bize ulaşın.   Satış şartları 1. Gümrük vergileri veya vergi alıcının sorumluluğundadır için tüm listeleri. yerel gümrük ofisi ile kontrol edin herhangi bir şüpheniz varsa.

Özelliklere

Model Numarası:
Voice Recognition
demo pansiyon tipi:
Kol
ROM Kapasitesi:
Hiçbiri
Marka Adı:
GEEETECH

Kategorideki en iyi teklifler